Okiem Trenera

W 10 kolejce przyszło nam się na wyjeździe zmierzyć z zespołem AKS Wyzwolenie Chorzów. Pora meczu nie była dobra gdyż jak wszyscy pamiętamy najgorzej gra nam się wczesnymi porankami. Równo o 9:00 sędzia rozpoczął spotkanie. Piękna pogoda troszkę przesłoniła nam wczesne godzinę i od początku zaczęliśmy przejmować inicjatywe. Szybko strzelona bramka przez Oliwiera daje nam spokój w grze i możliwość rotacji zawodników na boisku. Pod koniec pierwszej części gry dokładamy drugą bramkę i na przerwę schodzimy z wynikiem 0 do 2. Druga część spotkania wygląda identycznie jak pierwsza to my ciągle mamy przewagę, dokładamy dwie bramki i spokojnie czasami nawet za spokojnie staramy się kontrolować spotkanie. Przeciwnicy poza jedna sytuacja która obronił Maciek nie mieli tak naprawdę żadnych argumentów przez co spotkanie było jednostronnym widowiskiem. Po długiej przerwie do gry wrócił Kuba Karaś i to jeden z największych plusów tego spotkania. Można również odnotować bardzo dużą rotację na pozycjach poszczególnych zawodników. Dopasujemy kolejne 3 pkt i już za tydzień spotykamy się na ważnym meczu w kontekście awansu - spotkaniu z Gieksą.