Wygrana w Dąbrowie

Pierwszy po obozie sparing rozegraliśmy na wyjeździe. Pojechaliśmy do Dąbrowy Górniczej na mecz z drużyną KS Mydlice. Wynik tego spotkania to 10 : 2 dla naszego zespołu. Mimo osłabienia ( graliśmy bez Wery, Kasi, Kuby Karasia i Piotrka) mieliśmy przewagę przez cały mecz. Dwie bramki dla przeciwników to raczej efekt chwilowego braku koncentracji naszej obrony i bramkarza. Grali mniej więcej po równo Maciek i Antek w naszej bramce. W obronie dowodził Niki, a dzielnie mu dotrzymywał kroku Tomek, szarpali momentami Nataniel,  Perełka i Fabian. W pomocy na środku kierował grą Szymon Kupka, ofensywa to Oskar, Paweł i Kuba Osip. Kilka bramek dla nas mogło się podobać. Przede wszystkim te w których brało udział kilku naszych graczy. Pięć podań z pierwszej piłki i w efekcie dogranie do pustej. Takie wpadły dwie. Jedną skończył Oskar, drugą Szymon Kupka. Były też strzały z dalszej odległości ( w swoim stylu Niki ). Na tle takiego rywala po wyczerpującym obozie wyglądaliśmy przyzwoicie. Strzelcy bramek to: Oskar x3, Szymon Kupka x3, Niki x2, Paweł i Kuba Osip po jednej. Spotykamy się w czwartek w Kosztowach na obiekcie Unii najpóźniej o 15.45. Zaczynamy grę o 16. Do zobaczenia.