Obóz już za nami, sparingi w poniedziałek i czwartek.

Szczęśliwie wróciliśmy dziś z obozu. Większość drużyny w nadchodzącym tygodniu weźmie udział  w sparingach zaplanowanych przez trenera na poniedziałek ( Dąbrowa Górnicza) i czwartek ( Kosztowy ). Kilka słów na temat obozu. Mieszkaliśmy w ośrodku około trzy kilometry od centrum Wisły. Spaliśmy w odnowionych pokojach przedwojennej willi. Warunki lepiej niż przyzwoite, kuchnia dobra. Jedyną niedogodnością były codzienne dojazdy na trening. Spędzaliśmy w autobusie czas, który można było spożytkować inaczej. Mimo tego zaliczyliśmy tyle jednostek treningowych ile normalnie mamy w okresie trzech tygodni. To może odbić się na samopoczuciu naszych młodych piłkarzy. Praktycznie każdy z obozowiczów odczuwa zmęczenie. Każdy zawodnik pracował ciężko i z zaangażowaniem. Nie ominęły nas kontuzje (wracaj szybko do zdrowia Kasia), problemy żołądkowe, guzy na głowie czy posiniaczone nogi.  Powinno to jednak minąć szybko. Liga zbliża się wielkimi krokami, pierwsze mecze już we wtorek 1 września. Kolejny w tym samym tygodniu w piątek. Tej jesieni mamy ligę złożoną z ośmiu zespołów i do końca roku rozegramy mecz i rewanż z każdą z drużyn. Czeka nas zatem 14 spotkań a ostatnie z nich zaplanowano na 10 listopada. W naszej lidze same dobre drużyny, bo zajęliśmy w zeszłym sezonie wysokie miejsce w rozgrywkach i organizatorzy ligi umieścili nas wśród najlepszych ekip z regionu rocznika 2005. Wiadomo nam o naszych osłabieniach i pewnie o wyniki tak dobre jak w ubiegłym sezonie będzie trudno, ale będziemy starali się wykreować nowych liderów co już zresztą pomału się dzieje. Zbiórka na jutrzejszy sparing o godzinie 16 pod halą w Szopkach. Zapraszamy wszystkich chętnych. Galeria z obozu wkrótce. Rachunki za obóz dla zainteresowanych powinny być do odbioru najdalej w przyszłym tygodniu. Proszę o dane do rachunku na maila osulkowski@interia.pl lub smsem na mój numer telefonu.  Dziękuję zawodnikom za pracę i wzorowe zachowanie na obozie a rodzicom za zaufanie. Do zobaczenia.