Powołania na dwa ostatnie mecze

Pozostały nam do rozegrania dwa mecze. Jeden to wyjazd na Grunwald w najbliższą niedzielę o 10.00 . Kolejny to mecz w roli gospodarza z  Kamionką Mikołów w środę 13 czerwca o godzinie 17.30. Pierwszy w liderem. Drugi z czerwoną latarnią naszej ligi.

Na niedzielę trener powołał następujący skład: Maciek, Niki, Kasia, Oskar, Mikołaj, Tomek, Weronika, Bombel, Rybka, Kuba O., Dawid, Szymon K., Pereł., OloMolo,  Zbiórka pod halą w Szopienicach o godzinie 8.30. Zabieramy to co zwykle jeśli chodzi o sprzęt i tak dużo pozytywnego nastawienia żeby starczyło minimum na 60 minut gry:).  Mam nadzieję, że weźmiemy też ze sobą jak najwięcej pozytywnie nastawionych kibiców, którzy bez względu na wynik na boisku będą nas wspierać dopingiem. Z tego jesteśmy znani nie tylko w Szopienicach. Zatem widzimy się w Halembie i od 10.00  nie żałujemy gardeł:)

W środę rozegramy mecz numer 14 tej wiosny. Ostatnia kolejka. Co będzie jej stawką jeśli chodzi o pozycję w tabeli to jedna sprawa. Tym zajmą się nasi zawodnicy. No i trener oczywiście. :).  Druga sprawa to moja osobista prośba. Chciałbym bardzo, żeby jak najwięcej rodziców/ kibiców/przyjaciół naszej drużyny zjawiło się na tym meczu. Po nim zapraszam do "Trantitli" czyli lokalu Iwony Osip aby zakończyć w miłym towarzystwie rozgrywki wiosenne sezonu 2018. Dla wszystkich znajdzie się poczęstunek, więc zarezerwujcie sobie proszę minimum godzinkę po meczu. Bardzo Was o to proszę. Trenera i zawodników oczywiście również. Rok szkolny się kończy, więc nauka już raczej wymówka nie będzie:).

Powołania na ten mecz otrzymują wszyscy zdolni do gry gracze rocznika 2005. Ci, którzy jeszcze nie są zgłoszeni, lub są kontuzjowani są również mile widziani. Enter, Gabryś, Kacper i koniecznie Piotrek Krzywoń. Zapraszam. Widzimy się zatem w niedzielę z niektórymi i w środę ze wszystkimi. Do zobaczenia.