Wygrana 4:2 w sparingu

W niedzielę rano zgodnie z planem rozegraliśmy mecz kontrolny z drużyną Bonito Murcki. Wygraliśmy 4:2 po bramkach Szymona Kupki, Nikiego, Stypka i Pawła Duszy. Wynik cieszy ale trener zwrócił uwagę, że ważniejsza była jakość gry naszych zawodników. Pomysł w konstruowaniu akcji, gra piłką i wiara we własne umiejętności. W niedzielę wszystko to zagrało i byliśmy lepszą drużyną od rywali mimo, że kilku ich zawodników było rocznikowo starszych. Nie za bardzo można kogoś wyróżnić bo po prostu wszyscy zawodnicy z pola zagrali dobre lub bardzo dobre zawody. Nasi bramkarze solidarnie puścili po jednej bramce i zarówno Maciek jak i Antek mogli i powinni uniknąć tych goli. Poza tym byliśmy wczoraj prawdziwą drużyną mimo, że pierwszy raz zagraliśmy po 8 + bramkarz. W takim systemie grać będziemy od jesieni tego roku. Wczoraj spróbowaliśmy i wyglądało to dobrze. Obyśmy mieli okazję jak najczęściej oglądać naszych zawodników w takiej formie. Liga tuż tuż. Do zobaczenia.