Dobry mecz choć bez punktów. Żegnamy Oskara.

Dobry mecz choć bez punktów.  Żegnamy Oskara.

Niestety bez punktów zakończył się mecz z Józefką. Widać jednak postęp w grze, bo choć punktów brak to mieliśmy kilka sytuacji i znów brak zimnej krwi pod bramką spowodował, że nie strzeliliśmy gola. Wynik bezbramkowy utrzymywał się przez około 50 minut. Rywale byli lepsi, ale dotrzymywaliśmy im kroku.Nasza gra obronna była zupełnie przyzwoita i zaangażowanie wszystkich zawodników bez zarzutu. Kolejny bardzo dobry mecz Maćka w bramce. Następne spotkanie rozegramy z liderem na wyjeździe w najbliższy wtorek i liczymy, że im także postawimy wysoko poprzeczkę. Ostatni mecz rozegrał w naszej drużynie Oskar Gawroński i w związku z tym wraz ze swoimi rodzicami popularny Plankton chciałby w tym miejscu podziękować trenerowi Grzegorzowi i mi za kilkanaście wspólnych miesięcy trenowania, za miłe chwile na obozach, za Deichmany...Wszystkim rodzicom, dziadkom, i sympatykom naszego rocznika za kibicowanie w meczach. My również dziękujemy i życzymy powodzenia w nowym klubie i szkole. Trening w poniedziałek o 16.30 na UKS-ie. Godzina zbiórki i powołania na mecz z Rozwojem zostaną podane po poniedziałkowym treningu...