Turniej w Bieruniu. Turniej w Szopienicach.

W niedzielnym turnieju organizowanym przez GOL Bieruń zajęliśmy 5 miejsce w grupie rannej i 4 w grupie popołudniowej. Jeśli tydzień temu w Łaziskach nasza gra była poukładana i wyglądała nieźle, tak wczoraj musieliśmy spędzić na parkiecie ładnych kilka minut (meczów) aby pokazać dobra piłkę. To zaowocowało niezbyt wysokimi lokatami na koniec turnieju. Ale czas spędzony na tej imprezie na pewno nie będzie stracony. Wszyscy zawodnicy pograli w podobnym wymiarze czasowym. Gdy za oknem - 15 stopni, to możliwość gry w piłkę na hali jest świetną jednostką treningową. I tak należy traktować wczorajszy wyjazd do Bierunia.

Za dwa tygodnie będziemy gospodarzem halowego turnieju w Szopienicach. W sobotę 10 marca przyjadą do nas cztery drużyny i rozegramy turniej systemem ligowym. Czyli każda z drużyn zagra pięć dwudziestominutowych spotkań. Wystawiamy dwie drużyny, w których zagrają wszyscy nasi zawodnicy. To będzie przetarcie przed ligą, która ruszy tydzień później. Będziemy gościć następujące drużyny. Wawel Wirek, GieKSa Katowice, AP Champions, AKS Mikołów. Jeśli chodzi o organizację to mam nadzieję, że tak doświadczeni rodzice jak Wy dadzą rady ogarnąć sprawy bufetu i obsługi stolika sędziowskiego. Ja załatwię katering, sędziego, nagrody indywidualne i medale oraz puchary. W sprawie organizacji można byłoby się zdzwonić i podzielić się pozostałą częścią obowiązków ( zakupów ). To zrobimy w tygodniu poprzedzającym turniej. Zapraszam na zajęcia, mimo mrozu jedziemy wyznaczonym wcześniej rytmem. W środę motoryka na dworze w intensywnej formie. Czyli zabawy biegowe i  gra na dwie bramki na koniec zajęć. W założeniu zajęcia mają mieć półtorej godziny. I jeśli nie będzie katastrofy pogodowej to tak właśnie będzie. W czwartek w szkole 42 zamiast planowej motoryki będą zajęcia poprowadzone przez instruktora karate. Mamy nadzieję na frekwencję lepszą niż zazwyczaj w ten dzień. Piątek bez zmian. Weekend wolny. Do zobaczenia.