Powołania na niedzielny turniej oraz plan gier

W niedzielę w turnieju w Rudzie Śląskiej organizowanym przez Gwiazdę wystąpią nasi zawodnicy w składzie: Morgała, Pol, Sułkowski, Karaś, Kupka, Wojtycha, Kamala, Małecka, Osip, Wojciechowski, Makos. Zbieramy się w Szopienicach, na parkingu przy "naszej" hali o godzinie 8.00. Prosimy o pomoc w transporcie bo jak to zwykle bywa w przypadku turniejów wspomniany wcześniej transport jest w naszej(rodziców) gestii. Pierwszy mecz gramy o 9.15, więc prosimy również o punktualne przybycie na zbiórkę. Zabieramy grafitowe stroje meczowe Zina i błękitne koszulki Zina, ochraniacze, legitymacje. Jedziemy w dresach z zielonymi bluzami a sprzęt pakujemy do niebieskich toreb.  Wpisowe wynosi 20 zł od zawodnika. Bramkarze oczywiście zabierają swój sprzęt do bramki. Poniższy link odeśle do planu gier: