Najbliższa przyszłość

Pozostały  4 kolejki do zakończenia naszej ligi. W najbliższy wtorek rozegramy mecz z sąsiadem z tabeli. W przypadku zwycięstwa zamienimy się miejscami. Choć nie jest to najważniejsze. Mam nadzieję, że na wyjeździe zagramy tak jak mamy to w zwyczaju grać na własnym boisku. Z zaangażowaniem, pomysłem i może w końcu ze skutecznością i szczęściem. Poza tym zostaliśmy zaproszeni na turniej halowy. Odbędzie się on w hali Kolejarz w Katowicach 6 grudnia. Organizatorem jest GKS Katowice. W tym miejscu chciałem przypomnieć zasady powołań na turnieje. Zazwyczaj organizator zastrzega sobie ograniczoną liczbę zawodników (czasami tylko 10 graczy). Wobec tego musimy z trenerem przyjąć jakieś kryteria wyboru. Oprócz sportowej formy i umiejętności najważniejsza jest frekwencja na treningach i zaangażowanie oraz zachowanie podczas zajęć. Oczywiście usprawiedliwiona wcześniej nieobecność nie będzie brana pod uwagę. Chcielibyśmy aby każdy nasz zawodnik wziął udział w jakimś turnieju (a na pewno w kilku weźmiemy udział tej zimy) dlatego będziemy stosować rotację. Nic nie jest dane raz na zawsze, może się więc zdarzyć, że ktoś raz pojedzie a następnym razem odda miejsce komuś innemu:) Tyczy się to również tych "najlepszych". Teraz sprawa, która jest ważna dla wielu zawodników i ich rodziców. Trener Grzegorz pozostaje z nami. Nie trzeba więc martwic się o jakość treningów. Dalej pozostaną na wysokim poziomie. Mnie osobiście to cieszy najbardziej:) Według terminarza mecz wtorkowy rozpocznie się w Rudzie Śląskiej na boisku Pogoni Ruda Śląska przy ul. Czarnoleśnej o godzinie 15.30. Zbiórka na mecz o 14.10. Autobus odjedzie o 14.15. W poniedziałek na treningu trener poinformuje powołanych. Powołania wieczorem ukażą się na stronie. Do zobaczenia na treningach.